Ніж поршня нерухомий 1116.03.02.01 на прес-підбирач Welger AP 61, 63 — 335 мм. (58.451)
- Під замовлення
- Код: 58.451
Відправка з 04 травня 20263 111 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Запчастина для прес-підбірника WELGER:
Прес-підбірник WELGER: AP61, AP63, AP630, AP71
| Довжина робоча | 335 мм |
| Кількість отворів кріплення | 4 |
| Ширина | 59 мм |
| Товщина | 6 мм |
| Відстань між отворами для кріплення | 95 мм |
0982.20.06.00, 1116.03.02.01, 58.451, 1116030201
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JAG |
| Країна виробник | Польща |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 111 ₴


