Ніж поршня 1115.16.03.01.01 прес-підбирача Welger AP45 — рухливий, 326х70/35

- Готово до відправки
- Код: 1115.16.03.01.02
3 721 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Запчастина для прес-підбірника WELGER: Ніж рухливий
WELGER AP45
| Ширина боку з кріпленнями | 70 мм |
| Довжина робоча | 326 мм |
| Ширина різальної сторони | 35 мм. |
| Діаметр отворів кріплення | 4 мм |
1115.16.03.01, 0982.25.04.00, 58.444, 50-0035
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JAG |
| Країна виробник | Польща |
| Тип техніки | Прес-підбирач |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 721 ₴


