Голкотримач 1118.22.08.01.01 для прес-підбирача Welger AP41 (без гальма)




Запчастина призначена для вузла в'язального апарату. Голкотримач керує голками в момент формування тюка. Деталь має п-подібну форму з кронштейнами для кріплення голок. Також є кронштейн для кріплення деталі до прес-підбірника.
Тримач виготовляється зі сталі, зверху розкритий лакофарбовим покриттям. Деталь призначена для тюкових підборників Welger AP41.
Запчастини європейського виробництва
-
Ми реалізуємо виключно запчастини із Європи.
-
Працюємо безпосередньо з заводами-виробниками.
-
Немає помічників, що гарантує лояльні ціни.
-
Скидки постійним клієнтам і від суми покупки.
-
Швидке надсилання відразу після узгодження замовлення.
Якщо в каталозі ви не знайшли необхідних комплектуючих, ми готові привезти їх під замовлення. Це займе не більш ніж 3 дні. Також наші фахівці допоможуть підібрати оригінальні й аналогові деталі для вашої моделі техніки. Звертайтеся!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JAG |
| Країна виробник | Польща |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Стан | Новий |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 525 мм |
| Загальна ширина | 510 мм |
| Кількість отворів кріплення | 4 |
| Діаметр отворів кріплення | 25 мм |
| Зовнішній діаметр | 240 мм |
| Розміри отвору кріплення | 11х11(х6) мм |
| Основні | |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
- Ціна: 8 296 ₴


