Голкотримач 1106.22.08.01 для прес-підбирача Welger AP 12
Запчастина на прес-підбірник WELGER:
Прес-підбірник WELGER: AP12
| Зовнішній діаметр | 240 мм |
| Кількість отворів кріплення | 4 |
| Діаметр отворів кріплення | 25 мм |
| Загальна ширина | 590 мм |
| Довжина: | 525 мм |
| Висота | 260 мм |
| Розміри отвори кріплення | 11х11(х6) мм |
1106.22.08.01, 1106220801
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JAG |
| Країна виробник | Польща |
| Тип техніки | Прес-підбирач |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 296 ₴


Відправка з 04 травня 2026