Напрямна поршня 1110.16.02.07.01 прес-підбирача Welger AP 41



- Під замовлення
- Код: 1110.16.02.07.01
Відправка з 04 травня 20262 440 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Запчастина на прес-підбірник WELGER:
Прес-підбірник WELGER: AP41.
| Загальна ширина | 60 мм |
| Довжина: | 450 мм |
| Висота | 50 мм |
| Відстань між отворами для кріплення | 350 мм |
1110.16.02.01.01. 1110.16.02.07.01 1110.16.02.07, 53-0003
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JAG |
| Країна виробник | Польща |
| Тип техніки | Прес-підбирач |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 440 ₴


