Ніж поршня 1104.03.10.01.01 прес-підбирача Welger AP 41 — нерухомий 237х59х6


- Готово до відправки
- Код: 1104.03.10.01.01 - AGV
3 294 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Запчастина на прес-підбірник WELGER:
Прес-підбірник WELGER: AP41
| Загальна ширина | 59 мм |
| Довжина робоча | 237 мм |
| Висота профілю | 6 мм |
| Кількість отворів кріплення | 3 |
| Діаметр отворів кріплення | 11 мм |
0982.20.02.00, 1104.03.10.01, 1104.03.10.01, 0982.20.02.00, 1104031001, 0982200200, 58.441, 50-0032
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JAG |
| Країна виробник | Польща |
| Тип техніки | Прес-підбирач |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 294 ₴


