Ролик регулювання довжини тюка E57571 прес-підбирача John Deere, d-13мм



- Готово до відправки
- Код: E57571.02
390 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ролик регулювання довжини тюка на прес-підбірник John Deere
| Внутрішній діаметр | 13 мм |
| Зовнішній діаметр | 26 мм |
| Ширина | 8 мм |
FH312192
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AGV |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип техніки | Прес-підбирач |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 390 ₴


