Скатна дошка, дуга (направляюча пальця пружинного) прес-підбирача Claas,808039




- Під замовлення
- Код: 808039
Відправка з 05 травня 20261 330 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Запчастина на прес-підбирач CLAAS: З отвором під шприцівку
CLAAS: CONSTANT, DOMINANT, MARKANT 40, MARKANT 41, MARKANT 50, MARKANT 51, MARKANT 45, MARKANT 52, MARKANT 55, MARKANT 65.
| Кількість отворів кріплення | 4 |
| Діаметр отворів кріплення | 6 мм |
| Загальна ширина | 52 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Довжина: |
580 мм. |
000808039
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Claas |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип техніки | Прес-підбирач |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 330 ₴


