Тарілка (диск) привода в'язального апарату 205.3788.22.01 на прес-підбирач New Holland, D-30 мм. шпонка-10 мм.
- Під замовлення
- Код: 205.3788.22.01
Відправка з 06 травня 20263 111 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Запчастини на прес-підбірник New Holland:
Тарілка (диск, сонячна шестерня) приводу в'язального апарату
Застосування: прес-підбірник New Holland
| Внутрішній діаметр -D | 30 мм |
| Ширина посадкова — B | 54,75 мм |
| Діаметр внутрішній зі шпонковою канавкою — NT | 33,5 мм |
| Шпонкова канавка — NB | 10 мм |
205.3788.22.01, RS3788B8, 58-0154
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JAG |
| Країна виробник | Польща |
| Тип техніки | Прес-підбирач |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 111 ₴







