Ролик важеля (утримувача шпагата) RS3773 прес-підбірника New Holland

- Готово до відправки
- Код: RS3773.02
342 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Запчастина для прес-підбірника New Holland
Ролик важеля (утримувача шпагата)
Застосування: New Holland 65, 67, 68, 69, 70, 265, 268, 270, 271, 276, 286, 295, 366, 368, 370, 371, 376, 377, 386, 920, 930, 935, 940, 945
Deutz Fahr 20, 30, 300, 320, 360, 380, 400, 440, 490, 560
Fahr Kola Rivale 20, 30, 40
Rivierre Casalis ER, KR, EX, RC 40, 42, 45, 455,456, 46, 49, 490, 50
International 425D, 435D, 445D, 5420D, 552, 553, 554, 555
Massey Ferguson 2, 3, 4
| Внутрішній діаметр | 14 мм |
| Зовнішній діаметр | 25 мм |
| Висота | 13 мм |
3103532R1, 700707887, 706523179, RS3773, 06581920, 58-0048
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AGV |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип техніки | Прес-підбирач |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 342 ₴


