Ніж шпагата (шнура) RS6059 прес-підбирача New Holland(Rasspe) L -50мм



- Готово до відправки
- Код: RS6059.12
415 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нож шпагата на прес-підбірник New Holland
Застосування: New Holland 65, 67, 68, 69, 70, 265, 268, 270, 271, 276, 286, 295, 366, 368, 370, 371, 376, 377, 386, 920, 930, 935, 940, 945
Deutz Fahr 20, 30, 300, 320, 360, 380, 400, 440, 490, 560
Fahr Kola Rivale 20, 30, 40
Rivierre Casalis ER, KR, EX, RC 40, 42, 45, 455,456, 46, 49, 490, 50
International 425D, 435D, 445D, 5420D, 552, 553, 554, 555
Massey Ferguson 2, 3, 4
JOHN DEERE 219, 221, 224T, 330, 332, 332T, 336T, 332AT, 336AT, 342, 342T, 346, 346T, 342AT, 456, 456T, 466, 466T, 456A, 456AT, 466A, 466AT, 214, 224, 214T, 336, CB 300,
| Довжина отворів кріплення | 4 мм |
| Товщина | 2,2 мм |
| Довжина: | 50 мм |
| Відстань між отворами для кріплення | 12 мм |
RS6059, 0658.1848, 06581848, 3103530R1, RS3669, RS3685, RS3774, RS6021A, RS6021B, DC18239, 58-0035.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AGV |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип техніки | Прес-підбирач |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 415 ₴


