Черв'яна шестерня (шнек) в'язального апарату RS3780 прес-підбирача New Holland


- Під замовлення
- Код: RS3780.02
Відправка з 06 травня 20261 391 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Запчастина для прес-підбірника New Holland
Черв'яна шестерня (шнек) в'язального апарата
Застосовується: прес-підбірник New Holland, Deutz-Fahr, Rivierre Casalis, International 425D, 435D, 445D, 552, 553, 554, 555
| Внутрішній діаметр | 10 мм |
| Зовнішній діаметр | 32 мм |
| Довжина робоча | 30 мм |
| Кількість отворів кріплення | 1 |
RS3780, RS3780.02, 206701300, 284574, 717013, 910198
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JAG |
| Країна виробник | Польща |
| Тип техніки | Прес-підбирач |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 391 ₴


