Пружина дотискна 0340.04 прес-підбирача Welger, 12х16х32


- Під замовлення
- Код: 0340.04.01
Відправка з 04 травня 202677 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Запчастина для прес-підбірника WELGER:
Пружина дотискна прес-підбірника Welger
| Внутрішній діаметр | 12 мм |
| Зовнішній діаметр | 16 мм |
| Довжина робоча | 32 мм |
0340.04, 0940.14.24.00, 58-0120
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JAG |
| Країна виробник | Польща |
| Тип техніки | Прес-підбирач |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 77 ₴


