Пружина притискна 0340.01 прес-підбирача Welger 11х17х35

- Під замовлення
- Код: 0340.01.03
Відправка з 04 травня 2026171 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Запчастина для прес-підбірника WELGER
| Внутрішній діаметр | 11 мм |
| Зовнішній діаметр | 17 мм |
| Довжина робоча | 35 мм |
| Діаметр дроту | 3 мм |
0340.01, 0940.12.70.00, 58-0121
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JAG |
| Країна виробник | Польща |
| Тип техніки | Прес-підбирач |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 171 ₴


