Голка алюмінієва прес-підбирача Claas Markant 52, 55, 60, 65, Lроб.-695мм. 812662
- Готово до відправки
- Код: 812662.03/ALU
2 428 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Запчастина на прес-підбирач CLAAS:
CLAAS: MARKANT 65, MARKANT 55, MARKANT 60, MARKANT 52
| Довжина робоча | 695 мм |
| Кількість отворів кріплення | 2 |
| Діаметр отворів кріплення | 12 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Довжина: | 840 мм |
| Відстань між отворами для кріплення | 95 мм |
| Відстань між отворами | 20 мм |
812662, 0008126620, 000812662, 81266200, 081266200, 812662CK, 0812662CK, 51-0035
.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Claas |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип техніки | Прес-підбирач |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 428 ₴








