Багаторучковий ремінь 0124297 [Gates] 1720255M1 L- роб.-3390мм
![Багаторучковий ремінь 0124297 [Gates] 1720255M1 L- роб.-3390мм, фото 2](https://images.prom.ua/1045566082_w40_h40_bagatoruchkovij-remin-0124297.jpg)
![Багаторучковий ремінь 0124297 [Gates] 1720255M1 L- роб.-3390мм, фото 3](https://images.prom.ua/1045566076_w40_h40_bagatoruchkovij-remin-0124297.jpg)
![Багаторучковий ремінь 0124297 [Gates] 1720255M1 L- роб.-3390мм, фото 4](https://images.prom.ua/570313903_w40_h40_bagatoruchkovij-remin-0124297.jpg)
Запчастина призначена для більшості моделей комбайнів Massey Ferguson, New Holland. Має профіль 3HB. Основна функція: робота на приводних шківах за стандартом ISO 5291.
Конструкція багаторучного ременя являє собою об'єднані за допомогою тонкої гумотканичної пластини три ремені. Ремни розроблені з урахуванням вимог аграрного сектора економіки. Деталь випускається світовим лідером у сфері сільськогосподарських машин — американською компанією Gates. Якість відповідає найвищим світовим стандартам.
Характеристики багаторучного ременя
-
Запчастина складається з трьох зчленованих ременів профілю НВ.
-
З'єднання ременів виготовлене методом загальної вулканізації.
-
Деталь є оригінальною, повністю взаємозамінна.
У нас ви знайдете всі необхідні комплектуючі для аграрної техніки. Запчастини постачаються від відомих світових виробників. Ми не реалізуємо товари з Китаю та України. За детальною інформацією та допомогою у виборі звертайтеся до менеджерів Agro-zapchasti.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Тип техніки | Зернозбиральний комбайн |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 1720255M1.26, 707855893, 80422281, 7855620, 1720255M1, 1628959M1, 31295188, 0124297, |
| Призначення | комбайн Massey Ferguson |
| Розрахункова ширина одного клина | t=19 мм |
| Висота клина | H1=13,5 мм |
| Довжина по зовнішній стороні ременя | 3400 мм |
- Ціна: 10 114 ₴

![Багаторучковий ремінь 0124297 [Gates] 1720255M1 L- роб.-3390мм, фото 1](https://images.prom.ua/1045566117_w640_h640_bagatoruchkovij-remin-0124297.jpg)
Відправка з 03 травня 2026![Багаторучковий ремінь 0124297 [Gates] 1720255M1 L- роб.-3390мм](https://images.prom.ua/1045566117_bagatoruchkovij-remin-0124297.jpg)