Притиск коси жатки 200, 800 комбайнів John Deere 106х75 мм.


- Готово до відправки
- Код: Z32690.01
146 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
Ця деталь належить до запчастин пальцевого бруса. Підходить для зерноприбирального обладнання John Deere. Основне завдання деталі — забезпечення правильного режиму роботи коси, усунення коливальних рухів у прорізах здвоєних пальців.
Деталь має складну просторову форму. Для поєднання з іншими деталями пальцевого бруса є два квадратні отвори. Під час ламання деталь не підлягає ремонту та потребує заміни.
Характеристики притискачів жаток
-
Деталь виготовляється зі сталі, міцна та надійна.
-
Виробництво методом кування, точність розмірів.
-
Як покриття деталі слугує воронування.
-
Два отвори квадратної форми для кріплення.
Ми реалізуємо запчастини від перевірених світових виробників. У каталозі немає товарів із Китаю та України. Усі товари мають сертифікацію. Є оригінальні й аналогові запчастини високої якості. Звертайтеся й наші менеджери допоможуть зробити вибір.
Z32690 , Z32690.01 , Z10417 , 21-0044
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Agri Parts |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | Z32690 , Z32690.01 , Z10417 , 21-0044 , |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 98 мм |
| Кількість монтажних отворів | 2 шт |
| Діаметр монтажних отворів | 11 мм |
- Ціна: 146 ₴


