Зірочка жатки комбайна John Deere — z68, d62 мм


Деталь є профільованим колесом, призначена для більшості моделей сільськогосподарських Це обов'язковий елемент у ланцюговому передаванні. Передавання відбувається через гнучкий елемент (ланцюг).
Головними характеристиками під час вибору зірочки є зовнішній діаметр, діаметр посадки на вал, кількість зубців, крок ланцюга, ширина ролика зірочки, ширина деталі. Запчастина використовується для заміни зносної деталі.
Характеристики деталі
-
Виготовляється зі сталі, високі показники надійності.
-
Наявність чотирьох кріпильних отворів діаметром 9 мм.
-
Деталь розкрита лакофарбовим покриттям зеленого кольору.
Зірочка виготовлена італійською компанією Agri Parts. Якість відповідає європейським стандартам, є сертифікація. Допомога у виборі комплектуючих подасть менеджери Agro-zapchasti.
Z30701 , Z30701.00 , 22-0042
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Agri Parts |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | Z30701 , Z30701.00 , 22-0042 , |
| Висота | 8 мм |
| Зовнішній діаметр | 280 мм |
| Вага | 3,2 кг |
| Тип | Однорядна |
| Кількість зубів | 68 |
- Ціна: 2 733 ₴


