Палець подвійний жатки John Deere (моделі 1616R, 810, 812, 814, 816, 818, 820, 822, 825, (918, 920, 922, 925) Europlan), комбайна John Deere (1450CWS, 1450WTS, 1550CWS, 1550WTS). Довжина - 160 мм. ОЕМ номери Z11785, 322702450, 06503514, 410100001.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Agri Parts |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 410.100.001 , 410100001 , Z11785 , 06503514 , 322702450 , 16500.01 , SCH-BAGNET-2.01 , 01-0003 , |
| Вага , W | 0.6 кг |
| Кількість отворів кріплення , N | 2 мм |
| Діаметр отворів кріплення , Dm | 10.5 мм |
| Довжина , L | 160 мм |
| Відстань між внутрішніми пластинами , b1 | 12 мм |
| Відстань між отворами для кріплення , b | 76 мм |
| Габарити: Висота , H | 30 мм |
| Габарити: Ширина , W | 90 мм |
| Габарити: Довжина , L | 165 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 537 ₴



