Тарілка апарату в'язаного прес-підбірника Claas

Запчастина на прес-підбірник CLAAS:
855711, 000855711, 0008557110, 0008166514, 0008166515, 0008166516, 58-0163.
CLAAS: QUADRANT.
| Вага | 4 кг |
| Внутрішній діаметр | 50 мм |
| Зовнішній діаметр | 206 мм |
| Кількість отворів кріплення | 2 |
| Діаметр отворів кріплення | 10 мм |
| Висота | 68 мм |
| Діаметр зовнішній | 75 мм |
| Габарити: Висота | 70 мм |
| Габарити: Ширина | 210 мм |
| Габарити: Довжина | 210 мм |
| Отвір під штифт | 10 мм |
Країна походження: Італія
Виробник: Agri Parts
Застосування
Запчастина для в'язального апарату прес-підбірника Claas.
Призначення
Керування роботою вузів'язача. Використовується для заміни зношеної або пошкодженої деталі під час ремонтно-відновних робіт.
Властивості
Лите сталевий виріб складної просторової форми з пазом під шпону в центральному отворі й елементами зубчастого передавання на одній із площин. Поверхня деталі оброблена лакофарбовим покриттям.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Agri Parts |
| Країна виробник | Італія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 489 ₴


Відправка з 06 травня 2026