Бокова направляюча (бігова доріжка) 808050 прес-підбирачаClaas markant 40, 50, Constant, Trabant d-32мм,808050

- Готово до відправки
- Код: 808042 - AGV
8 650 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Запчастина на прес-підбирач CLAAS:
CLAAS: Constant, Trabant, Markant 40, Markant 50.
| Внутрішній діаметр | 32 мм |
| Зовнішній діаметр | 47 мм |
| Кількість отворів кріплення | 3 |
| Діаметр отворів кріплення | 10,2 мм |
| Загальна ширина | 288 мм |
| Довжина: | 328 мм |
| Висота | 68 мм |
52-0032 808050.0, 808042.0, 000808042.0, 000808050.0
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Claas |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип техніки | Прес-підбирач |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 650 ₴


