Направляюча пальця пружинного прес-підбирача Sipma Z224 0829-401-066

Запчастини на прес-підбирач Sipma
Направляюча пальця пружинного прес-підбирача Sipma Z224

| Вага | 0,3 кг |
| Висота профілю | 48 мм |
| Кількість отворів кріплення | 4 |
| Діаметр отворів кріплення | 7 мм |
| Довжина: | 1520 мм |
OEM: 2023-130-117.01, 5223-131-170, 5223131170
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sipma |
| Країна виробник | Польща |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 220 ₴


