Пружинний палець підбирача 2010-130-139 Sipma Z224 - MORGA


- Готово до відправки
- Код: 5223000170M - AB
98 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Запчастини на прес-підбирач SIPMA:
Пружинний палець прес-підбирача Sipma Z224

| Вага | 0,225 кг |
| Внутрішній діаметр | 32 мм |
| Зовнішній діаметр | 40 мм |
| Загальна ширина | 67 мм |
| Довжина: | 210 мм |
| Діаметр дроту | 5 мм |
5223000170, 2010-130-139.03
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sipma |
| Країна виробник | Польща |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 98 ₴


