Шестерня вузлов'язувача прес-підбирача Claas (7 зубів) [ОРИГІНАЛ] 000009CK
![Шестерня вузлов'язувача прес-підбирача Claas (7 зубів) [ОРИГІНАЛ] 000009CK, фото 2](https://images.prom.ua/725941729_w40_h40_shesternya-vuzlovyazuvacha-pres-pidbiracha.jpg)
- Під замовлення
- Код: 000009CK
Відправка з 05 травня 20262 708 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Запчастина на прес-підбірник CLAAS:
CLAAS: MARKANT 65, MARKANT 55, MARKANT 51, MARKANT 41, MARKANT 40, MARKANT 50, MARKANT 52, MARKANT 60, CONSTANT, DOMINANT.
| Внутрішній діаметр | 14,5 мм |
| Зовнішній діаметр | 39 мм |
| Висота профілю | 31,5 мм |
| Кількість зубів | 7 |
| Діаметр зовнішній | 22 мм |
000009, 000000009, 000009.0, 000000009.0, 00000900, 000000900, 000009CK, 0000009CK, 0008085510, 58-0005.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Claas |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип техніки | Прес-підбирач |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 708 ₴

![Шестерня вузлов'язувача прес-підбирача Claas (7 зубів) [ОРИГІНАЛ] 000009CK](https://images.prom.ua/475487594_w640_h640_shesternya-vuzlovyazuvacha-pres-pidbiracha.jpg)
![Шестерня вузлов'язувача прес-підбирача Claas (7 зубів) [ОРИГІНАЛ] 000009CK](https://images.prom.ua/475487594_shesternya-vuzlovyazuvacha-pres-pidbiracha.jpg)