Пружинний палець E41833 прес-підбирача John Deere 332, 336, 342, 346 [ОРИГІНАЛ]
- Під замовлення
- Код: E41833.01
Відправка з 03 травня 2026305 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Запчастини на прес-підбірник John Deere:
Пружинний палець прес-підбірника: Оригінал
JOHN DEERE (JD): 332, 336, 342, 346.
| Внутрішній діаметр | 31 мм |
| Загальна ширина | 64 мм |
| Довжина робоча | 210 мм |
| Висота профілю | 40 мм |
DC17889, DC19692, DC203086, E41833, 57-0013
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | John Deere |
| Країна виробник | США |
| Тип техніки | Прес-підбирач |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 305 ₴

![Пружинний палець E41833 прес-підбирача John Deere 332, 336, 342, 346 [ОРИГІНАЛ]](https://images.prom.ua/475487427_w640_h640_pruzhinnij-palets-e41833.jpg)
![Пружинний палець E41833 прес-підбирача John Deere 332, 336, 342, 346 [ОРИГІНАЛ]](https://images.prom.ua/475487427_pruzhinnij-palets-e41833.jpg)