Ніж поршня 58.435 прес-підбирача John Deere 224, 224T, 332, 336, 342 — нерухомий,L- 318 мм.



- Готово до відправки
- Код: E17777.05
1 793 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Запчастини на прес-підбірник John Deere:
Ніж поршня прес-підбірника — нерухомий
JOHN DEERE (JD): 224, 224T, 332, 336, 342.
| Ширина по низу | 86 мм |
| Довжина робоча | 318 мм |
| Ширина по верху | 66 мм |
| Товщина | 9 мм |
| Відстань між отворами для кріплення | 114 мм |
E17777, 50-0015
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AGV |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип техніки | Прес-підбирач |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 793 ₴


