Ролик поршня (штовхача) JD8646 прес-підбирача New Holland 15x16х50,8 мм.


- Готово до відправки
- Код: JD8646.01
378 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Запчастини на прес-підбірник New Holland:
Ролик поршня (штовхача) прес-підбірника
Застосування: прес-підбірник New Holland
Прес-підбірник INTERNATIONAL
Прес-підбірник JOHN DEERE: 330 332 332AT 332WS 336 336AT 336AWS 336T 336WS 339 342 342T 342WS 346 346 346T 346WS 349 359 456 456A 456AT 456AWS 456T 456WS 469 466 466 466AT 466AT 466AS 466 466 466 466
| Внутрішній діаметр | 16 мм |
| Зовнішній діаметр | 50,8 мм |
| Висота | 15 мм |
667925R91, AE14807, JD8646, 80535663, 52-0005, 58.127
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JAG |
| Країна виробник | Польща |
| Тип техніки | Прес-підбирач |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 378 ₴


