Палець в'язального апарату 114 мм вузловязач прес-підбирача Sipma [Оригінал] 2026-070-510.00
![Палець в'язального апарату 114 мм вузловязач прес-підбирача Sipma [Оригінал] 2026-070-510.00, фото 2](https://images.prom.ua/797750547_w40_h40_palets-vyazalnogo-aparatu.jpg)
- Під замовлення
- Код: 2026-070-510.00
Відправка з 07 травня 20265 819 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Запчастини на прес-підбирач SIPMA:
Палець в'язального апарату (зневоднювач) — Оригінал
Прес-підбирач SIPMA: Z224

| Вага | 0,19 кг |
| Зовнішній діаметр | 15 мм |
| Діаметр отворів кріплення | 5 мм |
| Загальна ширина | 58 мм |
| Довжина: | 114 мм |
| Довжина пальця | 72 мм |
OEM: 2026-070-510.00, 202607051000, 5223/07-810/0.01, 522307810001, 5223-078-100
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sipma |
| Країна виробник | Польща |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
| Код запчастини | 2026-070-510.00, 202607051000, 5223/07-810/0.01, 522307810001, 5223-078-100 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 819 ₴

![Палець в'язального апарату 114 мм вузловязач прес-підбирача Sipma [Оригінал] 2026-070-510.00](https://images.prom.ua/797750517_w640_h640_palets-vyazalnogo-aparatu.jpg)
![Палець в'язального апарату 114 мм вузловязач прес-підбирача Sipma [Оригінал] 2026-070-510.00](https://images.prom.ua/797750517_palets-vyazalnogo-aparatu.jpg)