Пружина 29833.01 прес-підбирача New Holland d-19мм ,L-135мм

- Готово до відправки
- Код: 29833.01
366 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Запчастини на прес-підбірник New Holland:
29833, 29833.01, 59-0130.
Прес-підбірник NEW HOLLAND: NEW HOLLAND.
| Зовнішній діаметр | 19 мм |
| Довжина: | 135 мм |
| Діаметр дроту | 2,3 мм |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JAG |
| Країна виробник | Польща |
| Тип техніки | Прес-підбирач |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 366 ₴


