Пружина d-48мм L-95мм прес-підбирача New Holland 366, 376, 377, 377, 378, 920, 930, 935, 940, 945.




- Готово до відправки
- Код: 28285.01
1 147 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Запчастини на прес-підбірник New Holland:
Прес-підбірник NEW HOLLAND: 366, 376, 377, 377, 378, 920, 930, 935, 940, 945
| Довжина: | 95 мм |
| Діаметр | 48 мм |
| Довжина ефективна | 55 мм |
| Діаметр дроту | 5 мм |
28285, 59-0135
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Тип техніки | Прес-підбирач |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Стан | Новий |
| Виробник | New Holland |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 147 ₴


