Ніж шпагата (шнура) прес-підбірника Claas
- Під замовлення
- Код: 816654.00
Відправка з 06 травня 2026366 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Запчастина для комбайна Claas:
816654.01, 206.6542.00, 58-0089, 816654.2, 000816654.2.
Claas : QUADRANT 1100, QUADRANT 1150, QUADRANT 1150RC, QUADRANT1200, QUADRANT 1200RC, QUADRANT 2100N, QUADRANT 2100/RF/RC, QUADRANT 2200/RC, QUADRANT 3200/RF/RC
| Вага | 0,07 кг |
| Довжина робоча | 14 мм |
| Кількість отворів кріплення | 1 |
| Діаметр отворів кріплення | 8 мм |
| Товщина | 1,5 мм |
| Довжина: | 50 мм |
| Габарити: Висота | 20 мм |
| Габарити: Ширина | 40 мм |
| Габарити: Довжина | 60 мм |
Запчастина для прес-підбірника CLAAS
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CLASS |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 366 ₴


