Ніж поршня рухомий на прес-підбирач Claas Markant 52, 55, 60, 65 (340x99) 812553


Запчастина на прес-підбірник CLAAS:
CLAAS: Markant 52, Markant 55, Markant 60, Markant 65.
| Кількість отворів кріплення | 4 |
| Діаметр отворів кріплення | 13 мм |
| Загальна ширина | 99 мм |
| Довжина: | 340 мм |
| Відстань між отворами для кріплення | 140 мм |
| Відстань між отворами | 128 мм |
812553, 812553.01, 000812553.01, 812553.1, 000812553.1
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Claas |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип техніки | Прес-підбирач |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 574 ₴


