Планка напрямна поршня (смуга, куточок) прес-підбирача Claas markant 40, 41, L-1440мм, 811579


- Під замовлення
- Код: 811579.01
Відправка з 05 травня 20265 148 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Планка 811579.1 напрямна поршня (смуга, куточок) прес-підбирача Claas, Клаас:
Claas : Markant 40, Markant 41.
| Кількість отворів кріплення | 11 |
| Діаметр отворів кріплення | 10 мм |
| Загальна ширина | 50 мм |
| Довжина: | 1440 мм |
811579.0, 811579.1, 000811579.1.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Claas |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип техніки | Прес-підбирач |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 148 ₴


