Бокова направляюча (бігова доріжка, шахта) прес-підбирача Claas markant 41, 51. d-30мм, 810400



- Під замовлення
- Код: 810400.00
Відправка з 05 травня 20265 100 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Запчастина на прес-підбирач CLAAS:
Claas : Markant 41, Markant 51.
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Кількість отворів кріплення | 5 |
| Діаметр отворів кріплення | 11 мм |
| Загальна ширина | 350 мм |
| Товщина | 32 мм |
| Довжина: | 365 мм |
| Висота | 50 мм |
| Діаметр отворів кріплення,1 | 4 мм |
| Діаметр отворів кріплення,2 | 9 мм |
810400.0, 000810400.0, 52-0033
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Claas |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип техніки | Прес-підбирач |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 100 ₴


