Зірочка (хрест, павук, зірка) прес-підбирача Claas markant 40, 50, Constant, Trabant,L-290мм, 808093



- Під замовлення
- Код: 808093.02
Відправка з 05 травня 20263 282 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
CLAAS: Constant, Markant 40, Markant 50, Trabant.
Зірочка (хрест, павук, зірка) прес-підбирача Claas, Клаас
| Діаметр отворів кріплення | 30 мм |
| Загальна ширина | 290 мм |
| Довжина: | 290 мм |
| Висота | 45 мм |
| Діаметр отворів кріплення,1 | 5 мм |
| Діаметр отворів кріплення,2 | 8 мм |
808093, 000808093, 59-0104
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Claas |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип техніки | Прес-підбирач |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 282 ₴


