Зубчастий сегмент довжини тюка прес-підбирача Claas (18 зубів) 800435.02


- Готово до відправки
- Код: 800435.02
214 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Запчастина на прес-підбирач CLAAS:
CLAAS: MARKANT, MARKANT 65, MARKANT 55, MARKANT 51, MARKANT 41, MARKANT 40, MARKANT 45, MARKANT 50, MARKANT 52, MARKANT 60, CONSTANT
| Кількість зубів | 18 |
| Діаметр отворів кріплення | 13 мм |
| Довжина: | 128 мм |
| Висота | 55 мм |
| Ширина | 110 мм |
800435.3, 000800435.3, 59-010
0
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Claas |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип техніки | Прес-підбирач |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 214 ₴


