Штовхач соломи (грабліна, клик, зуб) прес-підбирача Claas markant 40, 50,L-217мм, 59.237-A



- Під замовлення
- Код: 59.237-A
Відправка з 05 травня 2026976 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Запчастина на прес-підбирач CLAAS:
Штовхач соломи (грабліна, ікло, зуб) прес-підбирача Claas
Claas : Markant 40, Markant 50.
| Діаметр отвори кріплення | 10,5 мм |
| Загальна ширина | 35 мм |
| Довжина: | 217 мм |
| Висота | 13 мм |
809091.3, 809091, 000809091, 809091.3, 0008090913, 55-0001.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Claas |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип техніки | Прес-підбирач |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 976 ₴


