Ролик бігової доріжки підбирача на прес Claas 12х35х15мм (58.165),211368



- Готово до відправки
- Код: 211368.01
281 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Запчастина на прес-підбирач CLAAS:
Ролик бігової доріжки підбирача на прес Claas
CLAAS: TRABANT, CONSTANT, DOMINANT, MARKANT 40, MARKANT 41, MARKANT 45, MARKANT 50, MARKANT 51, MARKANT 52, MARKANT 55, MARKANT 60, MARKANT 65, QUADRANT, ROLLANT.
| Внутрішній діаметр | 12 мм |
| Зовнішній діаметр | 35 мм |
| Висота профілю | 15 мм |
58.165, 211368, 000211368, 211368.0, 000211368.0, 21136801, 021136801, 213919.0, 000213919.0, 213919.1, 000213919.1, 52-0029,
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JHB |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Прес-підбирач |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 12мм. |
| Ширина | 15мм. |
| Зовнішній діаметр | 35мм. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 281 ₴


