Направляюча шнура 036108, 60.107-A прес-підбирача Welger, 11х18 мм

- Готово до відправки
- Код: 60.107.01
183 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Напрямна шнура для прес-підбірника WELGER:
| Внутрішній діаметр | 11 мм |
| Зовнішній діаметр | 18 мм |
| Висота | 12 мм |
| Діаметр бортика | 25 мм |
0361.08.00.00, 0361.05.00.00, 0361.01.00.00, 0361010000, 59-0021
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JAG |
| Країна виробник | Польща |
| Тип техніки | Прес-підбирач |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 183 ₴


