Тарілка вязального апарату (з підшипником і кріпленням)1246.23.01.01.01 прес-підбирача Welger АР 630, 730, 830, d35


- Готово до відправки
- Код: 1246.23.01.01.01
8 540 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Запчастина на прес-підбірник WELGER:
Тарілка в'язального апарату з кріпленням і підшипником у зборі
Прес-підбірник WELGER: AP630, AP730, AP830
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 50 мм |
| Кількість зубів | 7 |
| Кількість отворів кріплення | 2 |
| Діаметр отворів кріплення | 7,5 мм |
| Висота | 70 мм |
1246.23.01.01, 0765.29.00.00, 58-0143
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JAG |
| Країна виробник | Польща |
| Тип техніки | Прес-підбирач |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 540 ₴


