Шестерня приводу апарату 1121.25.02.01 прес-підбирача Welger (50 зубців), d37 мм


- Під замовлення
- Код: 1121.25.02.01
Відправка з 04 травня 20267 198 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Запчастина на прес-підбірник WELGER:
WELGER: AP38 AP48 AP52 AP53.
| Внутрішній діаметр | 37 мм |
| Зовнішній діаметр | 285 мм |
| Кількість зубів | 50 |
| Висота | 39 мм |
| Діаметр кріплення No1 | 7,5 мм |
| Діаметр отвору No2 | 9,5 мм |
1121.25.02.01, 59-0066
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JAG |
| Країна виробник | Польща |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 198 ₴


