Натягувач пружинний шпагата (шнура) 0940512100-R прес-підбирача Welger - 2.6х22х113мм.

- Готово до відправки
- Код: 0940512100-R
59 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Запчастина на прес-підбірник WELGER:
Прес-підбірник WELGER: AP12, AP40, AP41, AP42, AP45, AP48, AP50, AP500, AP51, AP52, AP53, AP530, AP61, AP62, AP63, AP630, AP71, AP73, AP730, DELTA2500, WELGER - BALER WSA 350 WSA 450.
| Діаметр отворів кріплення | 8 мм |
| Загальна ширина | 22 мм |
| Товщина | 2,6 мм |
| Довжина: | 113 мм |
0346.02.00.00, 0940.51.21.00, 0940512100, 0346020000, 59-0007
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JAG |
| Стан | Новий |
| Тип техніки | Прес-підбирач |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Країна виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 59 ₴


