Кріплення пружини 0338.30.00 прес-підбірника Welger


- Під замовлення
- Код: 0338.30.00.00.02
Відправка з 04 травня 2026207 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Запчастина для прес-підбірника WELGER:
Прес-підбірник WELGER: AP12, AP41, RP235, RP245
| Зовнішній діаметр | 47 мм |
| Кількість отворів кріплення | 2 |
| Діаметр отворів кріплення | 10 мм |
| Довжина: | 80 мм |
| Висота | 67 мм |
| Діаметр зовнішній | 50 мм |
0338.30.00.00, 0338300000, 59-0111
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JAG |
| Країна виробник | Польща |
| Тип техніки | Прес-підбирач |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 207 ₴


