Плече маховика (вачка, собачка) E38920 прес-підбирача John Deere JD 342, 346, 359, 456, 469, 466 (13 шліців)


- Готово до відправки
- Код: E38920.02
3 099 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Запчастини на прес-підбірник John Deere:
Плече маховика (важіль, собачка)
JOHN DEERE (JD): 342, 346, 359, 456, 459, 466
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 63,5 мм |
| Кількість шліц | 13 |
| Кількість отворів кріплення | 1 |
| Діаметр отворів кріплення | 8,5 мм |
| Загальна ширина | 104 мм |
| Довжина: | 185 мм |
| Висота | 64 мм |
E38920.01, 59-0095
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JAG |
| Країна виробник | Польща |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 099 ₴


