Ніж поршня E42088 прес-підбирача John Deere 332, 336, 342, 346 — рухомий L-343 мм (58.436.19)


- Готово до відправки
- Код: E42088.02
2 489 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Запчастини на прес-підбірник John Deere:
Ніж поршня прес-підбірника - рухомий
JOHN DEERE (JD): 332, 336, 342, 346
| Ширина по низу | 107 мм |
| Довжина робоча | 347 мм |
| Ширина по верху | 56 мм |
| Товщина | 9 мм |
| Довжина: | 343 мм |
| Відстань між отворами для кріплення | 133,5 мм |
| Розміри отвори кріплення | 14,5х14,5 мм |
E42088, 50-0048, 58.436
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JAG |
| Країна виробник | Польща |
| Тип техніки | Прес-підбирач |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 489 ₴


