Пружинний палець E41833 прес-підбирача John Deere 332, 336, 342, 346
- Готово до відправки
- Код: E41833-R
116 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Запчастини на прес-підбірник John Deere:
Пружинний палець прес-підбірника
JOHN DEERE (JD): 332, 336, 342, 346.
| Внутрішній діаметр | 31 мм |
| Загальна ширина | 64 мм |
| Довжина робоча | 210 мм |
| Висота профілю | 40 мм |
DC17889, DC19692, DC203086, E41833, 57-0013
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JAG |
| Країна виробник | Польща |
| Тип техніки | Прес-підбирач |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 116 ₴







