Ролик голки для дроту E10048 прес-підбирача John Deere 24,5х65м

Запчастини на прес-підбірник John Deere:
Ролик голки для дроту прес-підбірника
JOHN DEERE (JD): 224, 332, 336, 339, 342, 346, 349, 359, 456, 459, 466.
| Внутрішній діаметр | 24,5 мм |
| Зовнішній діаметр | 65 мм |
| Висота | 27 мм |
E10048, 54-0006
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JAG |
| Країна виробник | Польща |
| Тип техніки | Прес-підбирач |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 549 ₴


Відправка з 03 травня 2026