Ніж поршня C11498.01 прес-підбирача John Deere 219, 221, СВ 300 — рухомий L-337 мм.



- Готово до відправки
- Код: C11498.01
2 159 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Запчастини на прес-підбірник John Deere:
Ніж поршня прес-підбірника — рухливий
Прес-підбірник JOHN DEERE: 219, 221, CB300
| Кількість отворів кріплення | 3 |
| Загальна ширина | 105 мм |
| Товщина | 9 мм |
| Довжина: | 337 мм |
| Відстань між отворами для кріплення | 128 мм |
C11498CX, C11498, 50-0027, E11498
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JAG |
| Країна виробник | Польща |
| Тип техніки | Прес-підбирач |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 159 ₴


