Пружинний палець C11427X прес-підбирача John Deere 221C, 219С, СВ300



- Під замовлення
- Код: C11427X-R
Відправка з 03 травня 202679 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Запчастини на прес-підбірник John Deere:
Пружинний палець прес-підбірника
Прес-підбірник JOHN DEERE: 219C 221C CB300.
| Внутрішній діаметр | 31 мм |
| Довжина: | 220 мм |
| Ширина внутрішня | 9 мм |
| Діаметр дроту | 5 мм |
| Ширина | 76 мм |
C11427X, SSR81825, 57-0012
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JAG |
| Країна виробник | Польща |
| Тип техніки | Прес-підбирач |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 79 ₴


