Шестерня z-29,D-28 приводу вала вязальних апаратів AE12933 прес-підбирача John Deere



- Готово до відправки
- Код: AE12933.01
5 075 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шестірня приводу вала в'язальних апаратів прес-підбірника John Deere
JOHN DEERE: 224, 224T, 456, 456T, 466, 466T, 342, 342T, 332, 332T, 336, 336T, 349, 349T, 359, 359T, 459, 459T.
| Внутрішній діаметр | 28 мм |
| Висота профілю | 81 мм |
| Кількість зубів | 29 |
| Кількість отворів кріплення | 2 |
| Діаметр отворів кріплення | 12 мм |
AE12933, E14922, E20413, 59-0078
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JAG |
| Країна виробник | Польща |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 075 ₴


